• Forumda henüz oluşturulmamış kategori varsa "İstediğiniz kategoriyi açalım!" konusuna mesaj yazabilirsiniz.
  • Forum sitemiz kısa bir süre Yeni Üye alımına ve Yeni Başlık açımına kapatılmıştır.

Yeni Bir Eve Taşınmak İçin Bizi Tercih Edin

meyado

New member
7n.jpg
Yeni bir eve taşınmak ne kadar zor olabilir? İşlemlerinizi planlı ve programlı şekilde yaparsanız emin olun hiç zor olmaz. Taşınma planları yapıyorsanız birkaç ay önceden yavaş yavaş evi toplamanızda fayda var. Taşıma tecrübeniz yok mu? Merak etmeyin şu püf noktalara dikkat etmeniz yeterli:

Eşya listesi hazırlama

Taşınma planı oluşturma

Fazla eşyalardan kurtulma

Elektrik, su ve doğalgaz aboneliklerini iptal etme

Beyaz eşyaları temiz ve hazır hale getirme

Nakliyat firması bulma

Etiketleme ve kolileme

Eşya Listesi Hazırlama

Eşya listesi hazırlayarak ne kadar eşyanız olduğunu görebilirsiniz. Yeni evinize götürmek istemediğiniz eşyaları belirleyerek işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Taşınma Planı

Taşıma planı yapmak taşınma sırasında ortaya çıkabilecek stresi minimuma indirecektir. Planınıza hangi eşyalarınızı ne zaman paketleyeceğinizi, abonelikleri ne zaman iptal edeceğinizi, hangi eşyalarınızdan kurtulmak istediğinizi gibi bilgileri yazarak planlı ve programlı şekilde hareket edebilirsiniz.

Taşınma gününden bir önceki gün beyaz eşyalarınızın fişini çekerek içini temizlerseniz, taşındığınız zaman kullanmaya hazır hale getirmiş olursunuz.

Karamercanlar olarak bizler evden eve ve şehirler arası nakliyat' ta hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetini siz müşterilerimize en doğru şekilde sunuyoruz.
 
Üst