• Forumda henüz oluşturulmamış kategori varsa "İstediğiniz kategoriyi açalım!" konusuna mesaj yazabilirsiniz.
  • Forum sitemiz kısa bir süre Yeni Üye alımına ve Yeni Başlık açımına kapatılmıştır.

Şarkıcı Uğur Özçelik Sosyal Medya Hesapları

nullsix

Member
Şarkıcı Uğur Özçelik Sosyal Medya Hesapları

İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde ve 1990 yılında dünyaya gelmiştir. İlkokul eğitimi, ortaokul eğitimi ve lise eğitiminin sonrasında eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda devam etmeye başlamıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Türk müziği bölümünde yarı zamanlı olarak eğitim almıştır. Eğitim süreci devam ederken bir yandan da ünlü isimler ile çalışmaya başlamıştır. Back vokal olarak birçok ünlü isimle çalışarak hayatında müzik kariyerine ilk adımlarını atmıştır. Sonrasında ise müzikal kariyerine kendine ait olan single çalışmaları ile devam etmektedir.

İstanbul Drama Sanat Akademisi'nde kamera önü ve doğaçlama dersleri almıştır. Ayla Algan başta olmak üzere çok sayıda ders almıştır.

Sonrasında ise 35,5 Oyunculuk Akademisi'nde Sahne Sanatları eğitimi almıştır. Altan Gördüm, Vahide Perçin, Gürol Tonbul, Ersin Umulu, Gürhan Elmalıoğlu başta olmak üzere çok sayıda usta isimler ile beraber kamera önü, ses, nefes, doğaçlama, diksiyon ve dans gibi temel sahne sanatları eğitimi almıştır.

Doğum Tarihi: 05.11.1990
Doğum Yeri: Kadıköy - Istanbul
Adı: Uğur Özçelik
Mesleği: Şarkıcı - Şarkı Yazarı
Site İsmi : Ugurozcelik.net

Sosyal medya hesapları

Uğur Özçelik'in Yanar Şarkısı Mart Ayı Sonunda Çıkış Yapacaktır. Tüm hayranlarına duyurulur.