• Forumda henüz oluşturulmamış kategori varsa "İstediğiniz kategoriyi açalım!" konusuna mesaj yazabilirsiniz.
  • Forum sitemiz kısa bir süre Yeni Üye alımına ve Yeni Başlık açımına kapatılmıştır.

İlkadım Beyaz Eşya Servisi

skirubo

Member
İlkadım Beyaz Eşya Servisi

Her evde bulunan beyaz eşyalarımız hepimizin de bildiği gibi hassas sistemlere sahip elektronik aksamlar sayesinde işlevini yerine getiren ev işlerimizi kolaylaştıran aletlerdir. Beyaz eşyalar hassas sisteme sahip olduklarından dolayı temizlik ve bakımları yapılmadığında uzun kullanım sonucunda çeşitli sebeplerden dolayı arızalanmaktadır. İşinde uzman çalışma ekibiyle İlkadım beyaz eşya servisi olarak bozulan beyaz eşyanızın yerine yenisini almak yerine usta bir şekilde tamirini sağlayarak yeniden sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlamaktayız. Piyasa şartlarında makul fiyata yüksek kalite ile verdiğimiz hizmet ile bozulan beyaz eşyalarınızı tekrar çalışır halde sizlere teslim etmekteyiz.

Her marka ve model beyaz eşyanın kendine ait çalışma prensibi bulunmaktadır. Bu da bazı beyaz eşyaların tamirinin ve yedek parçasının teminini zorlaştırmaktadır. Atakum beyaz eşya servisi olarak piyasa bulunan yeni ve eski birçok beyaz eşyayı tamir edebilecek kabiliyete sahip çalışma arkadaşlarımızla birlikte bozulan beyaz eşyalarınızı usta bir şekilde tamir etmekteyiz. Yedek parça teminini olabildiğince en hızlı şekilde yaparak, bizlere teslim ettiğiniz beyaz eşyanızı en kısa sürede tamir ediyor ve sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.