Diş Dolgu ve Kaplama ve İmplant Fiyatları 2021

seoajansi

New member
Günümüzde dişlerin fonksiyonel ve sağlıklı olmasının yanında, estetik bir görünüme de sahip olması büyük önem taşımaktadır. Buna paralel olarak da estetik diş hekimliği uygulamaları daha sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Estetik diş hekimliğinin amacı hastanın dişlerindeki problemin düzeltilirken, gülüşünün daha güzel hale getirilmesidir.

Estetik diş hekimliği uygulamaları içerisinde; kompozit dolgular, seramik veya kompozit inlay ve onlay uygulamaları, diş beyazlatma tedavisi, gummy smile tedavisi (diş eti estetiği), porselen laminalar (yaprak porselen), tam seramikler, implant, zirkonyum, diş dolgusu ve botoks sayılabilir. Kırık veya aşınmış dişler, eksik dişler, şekil bozukluğuna sahip dişler, malpoze dişler, dişler arasında aralık olduğu durumlarda (diastema) ve renk bozukluklarında estetik diş hekimliği uygulamaları ile tedaviler yapılabilir.

[h2]Diş Kaplama Fiyatları 2021[/h2]

Diş kaplama fiyatları: Bize en çok gelen sorulardan birisi Diş kaplama fiyatları hakkında oluyor fakat zirkonyum kaplamalar fiyat açısından farklılık göstermektedir. Bu hastadan hastaya göre değişiklik gösterse de hekime ve hekimin tecrübesine göre de farklılık gösterir. Golden smile dent polikliniklerinde sadece diş kaplaması konusunda en az 20-30 yıl tecrübeli uzman hekimlerimiz çalışmaktadır, buda kaplama öncesi yapılacak inceltme ve ölçü alma ile renk uyumu konularında oluşacak riskleri minumuma indirmektedir. Zirkonyum porselen kaplama 2021 fiyatları aşağıda olup ilk muayene de bu konuda diş hekiminden ayrıntılı bilgi almak mümkündür.

[h2]İmplant Fiyatları 2021[/h2]

Dental implant uygulamaları, diş eksikliği tedavisinde uzun yıllardır uygulanmakta olan, kanıta dayalı bir tedavi yöntemidir. Total diş eksikliklerinde hastanın, sabit veya hareketli bile olsa daha konforlu, bir protez kullanmasını sağlamak için dental implantlar uygulanır. Parsiyel (kısmi) diş eksikliklerinde ise dişsiz bölgeye komşu dişlerin kesilmesini önlemek ve dişlerin bütünlüğünü korumak için yine dental implantlar uygulanır.
 
Üst